estetyka

Zarejestruj się!

 • -600 175 940
 • -Lokal klimatyzowany
 • Możliwość płatności kartą

Ortodoncja, Stomatologia estetyczna

Współczesna stomatologia estetyczna ma nam wiele do zaoferowania.

Dzięki estetycznym wypełnieniom potrafimy zmienić kolor, kształt i skorygować ustawienie zębów, by zapewnić piękny, harmonijny uśmiech.

Każdy z nas może dziś także być szczęśliwym posiadaczem śnieżnobiałego uśmiechu, dzięki profesjonalnemu wybielaniu zębów.

 • wybielanie-nakladkowe

  Wybielanie nakładkowe

  Jedna z najwygodniejszych metod wybielania zębów dla pacjenta, dająca bardzo dobry efekt estetyczny. Przed wybielaniem zębów wskazana jest szczegółowa diagnostyka zębów, stanu dziąseł oraz usuniecie kamienia i osadu nazębnego. Następnie pobierany jest wycisk zębów w celu przygotowania indywidualnych nakładek do wybielania, idealnie dopasowanych do zębów pacjenta. Po odpowiednim przeszkoleniu przez lekarza, pacjent wykonuje wybielanie nakładkowe sam w domu. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg wybielania jest całkowicie bezbolesny i trwa od 5-10 dni. Przez 2 tygodnie po wybielaniu zalecana jest tzn. biała dieta i unikanie produktów zawierających czerwone barwniki.

 • bizuteria-nazebna

  Biżuteria nazębna

  Delikatne, subtelne ozdoby przyklejone do powierzchni zębów ,nadające oryginalny wygląd osobom, które lubią się wyróżniać.

  Mogą być to zarówno kolorowe kryształki Swarowskiego jak i ozdoby z białego oraz żółtego złota.